ART / Lithographs / Litograph in colors 11576040
nr 1157 6040
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Bruno Karlsson (b. 1927), Sverige. Utsikt från Söder, -89, signed and numbered 141/360, motivet: 34x50 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Bruno Karlsson (f. 1927), Sverige. Utsikt från Söder, -89, signerad och numrerad 141/360, motivet: 34x50 cm
400
SEK 600
Monday January 22 2018
at 18:46:06
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
- Thema-auction
Jan 22
Stockholm
Read more about Stockholm
Bruno Karlsson
Read more about Bruno Karlsson